Movies
Ratings
16
High-RiseRated ★ 2.5
Super Star LeeHyoriRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
A Dangerous WomanRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 2.5
No.3Rated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0- LineRated ★ 3.5
Method ActingRated ★ 2.0
BargainRated ★ 3.5