Movies
Ratings
944
My Hero Academia Heroes Rising THE MOVIERated ★ 3.5
My Hero Academia: World Heroes' MissionRated ★ 2.5
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
The RIPRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
ZiamRated ★ 1.5
Spenser ConfidentialRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 2.0