Series
Ratings
52
AdolescenceRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
LEGO Pixar: BricktoonsRated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
NavilleraRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
You Quiz On The BlockRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
Money GameRated ★ 2.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0