Series
Ratings
58
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Still 17Rated ★ 3.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
StartupRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0