Movies
Ratings
88
Fight ClubRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
VenomRated ★ 2.5
1917Rated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.5