Series
Ratings
192
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
CelebrityRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Alchemy of SoulsRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 5.0