Series
Ratings
75
The King: Eternal MonarchRated ★ 1.0
The CursedRated ★ 4.0
Hidden Singer Season 4Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 3Rated ★ 4.0
Hidden Singer Season 2Rated ★ 4.0
Society Game Season 2Rated ★ 4.5
Society GameRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 5.0
Royal FamilyRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.5
LostRated ★ 5.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 5.0
All InRated ★ 2.0