Series
Ratings
56
Master of StudyRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Chief KimRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0