Series
Ratings
156
Modern FamilyRated ★ 4.5- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0- Yona of the DawnRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 3Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5