Titles you rated
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The BequeathedRated ★ 4.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0