Movies
Ratings
22
Total RecallRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0