Movies
Ratings
19
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Mr. HongRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 2.0
LavaRated ★ 1.0
The Imitation GameRated ★ 1.5
The RevenantRated ★ 1.0
Steve JobsRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 2.0
FrankRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 1.0
127 HoursRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 1.5