Movies
Ratings
159
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0- DoctorRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 2.5
Parallel LifeRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0
The Last ExorcismRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 3.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.5
The CatRated ★ 3.0
American UltraRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0