Series
Ratings
30
Empress KiRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Penny DreadfulRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0