Movies
Ratings
494
MapadoRated ★ 3.0- Germania WurstRated ★ 2.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 5.0
Born to Be BlueRated ★ 3.0
RudderlessRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
ClementineRated ★ 1.0- Romantic AssassinRated ★ 1.5
Project ARated ★ 4.0
The Legend of ZorroRated ★ 2.5
Bad BoysRated ★ 4.5
Ghost RiderRated ★ 3.0