Movies
Ratings
100
Miss GrannyRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 4.0
BlindRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0