Movies
Ratings
81
Sex and the CityRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.5
ClickRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
QuickRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0