Titles you rated
28 Years LaterRated ★ 2.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
BrickRated ★ 1.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Battle of JangsariRated ★ 3.0
IFRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.5
DecibelRated ★ 1.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 3.0
Night FishingRated ★ 3.0
One Piece StampedeRated ★ 2.5