Movies
Ratings
519
The Perfect NeighborRated ★ 3.5
Jay KellyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
SamsaraRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5