Movies
Ratings
18
The Face ReaderRated ★ 2.5
August RushRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0