Series
Ratings
14
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 4.5
Dirk Gently's Holistic Detective AgencyRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 1.0
Mask GirlRated ★ 5.0
86Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0