Series
Ratings
39
Bloodhounds Season 2Rated ★ 2.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 1.0
Mercy for NoneRated ★ 0.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0