Series
Ratings
21
Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.5
Wonder ManRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The TyrantRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Space ForceRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0