Movies
Ratings
761
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
There’s Still TomorrowRated ★ 4.0
SiratRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.5
SeaspiracyRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5