Series
Ratings
237
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Oats StudiosRated ★ 3.0
Percy Jackson and the Olympians Season 2Rated ★ 1.5
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 2.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.0- Physical: Welcome to MongoliaRated ★ 1.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0
IT: Welcome to DerryRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
WaywardRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Peacemaker Season 2Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5