Movies
Ratings
50
JumperRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.5
17 AgainRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.5
Death BellRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 5.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.0