Movies
Ratings
122
Singin' in the RainRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 2.0
Child's Play 2Rated ★ 0.5
LaundryRated ★ 4.0
The Kite RunnerRated ★ 0.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0- DoctorRated ★ 0.5
The ConjuringRated ★ 0.5
Hansel & GretelRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
ShutterRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 4.0
PainedRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 2.0
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 1.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 5.0