Series
Ratings
10
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5- War of MoneyRated ★ 4.0