Movies
Ratings
716
Project Hail MaryRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.5
United 93Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5
ElioRated ★ 4.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 3.5
FlightplanRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5