Movies
Ratings
181
High FidelityRated ★ 3.5
Chico & RitaRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 4.5
Crazy/BeautifulRated ★ 4.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 3.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
What IfRated ★ 3.5
Love, LiesRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The MermaidRated ★ 2.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
Listen to Your HeartRated ★ 3.0
One DayRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5