Movies
Ratings
38
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
King KongRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5