Series
Ratings
178
Nirvana in FireRated ★ 5.0- First LoveRated ★ 2.5
- Heaven Cannot WaitRated ★ 3.5
Over TimeRated ★ 4.5- Love StoryRated ★ 4.5
Golden BowlRated ★ 4.5
Beach BoysRated ★ 3.5- A Sleeping ForestRated ★ 5.0
- ラブ・レボリューションRated ★ 3.5
LipstickRated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 2Rated ★ 3.0
BeginnerRated ★ 4.0- ストロベリー・オンザ・ショートケーキRated ★ 3.0
Perfect WomanRated ★ 3.0- 모토카레Rated ★ 3.0
- 이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 4.0
Love GenerationRated ★ 4.5- remoteRated ★ 3.0
Unsolved CasesRated ★ 4.5
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0