Series
Ratings
117
Bloodhounds Season 2Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- 응답하라 1988 10주년Rated ★ 5.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
The PenguinRated ★ 4.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 4.0
Dark LegacyRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0- 주관식당Rated ★ 5.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0- The FrogRated ★ 4.5