Movies
Ratings
108
Begin AgainRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.5
The President's BarberRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Green ZoneRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
After EarthRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5