Series
Ratings
75
RevenantRated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 1.5
Bring It On, GhostRated ★ 1.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 2.5
Full House Take 2Rated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 1.0
BigRated ★ 1.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 1.5
Plus Nine BoysRated ★ 1.5