Movies
Ratings
84
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
26 YearsRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Man on FireRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The VowRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.5