Movies
Ratings
295
SpotlightRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Shotgun LoveRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0