Series
Ratings
49
HealerRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0