Series
Ratings
14
Hello, FranceskaRated ★ 5.0- トリハダRated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0