Series
Ratings
332
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
Battle of FatesRated ★ 1.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 2.5- CasheroRated ★ 1.5
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.5- 태풍상사Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Twinkling WatermelonRated ★ 2.0
TempestRated ★ 1.5
The Murky StreamRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 3.0