Series
Ratings
175
PhoenixRated ★ 3.0
Golden CrossRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
RevolutionRated ★ 5.0
RevolutionRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Hotel KingRated ★ 3.0
Yeon GaesomunRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.5