Series
Ratings
134
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
Sense and SensibilityRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5