Series
Ratings
72
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 1.5- Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.5