Movies
Ratings
483
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.5
BlesserRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
UprisingRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5