Series
Ratings
65
ChernobylRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 1.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5