Series
Ratings
13
White ChristmasRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
Gap DongRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0