Series
Ratings
29
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5