Series
Ratings
243- 저스트 메이크업Rated ★ 4.5
The Chair CompanyRated ★ 4.5
InsecureRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0- 스테이지 파이터Rated ★ 0.5
DisclaimerRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 5.0
Mare of EasttownRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love and AnarchyRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
The UndoingRated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0