Series
Ratings
272
The Art of SarahRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
A TeacherRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Number You Have DialedRated ★ 2.5
The TrunkRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.0
Doctor ChaRated ★ 4.0