Movies
Ratings
31
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
FluRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.0